Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Кингдао nuofangsheng машини за производство ко., Ltd е искусен и моќни производител на дрво машини, кои, главно, произведува и развива брусење машина, машини за полирање, работ запечатување машина, сечење одбор видов, ладно печат, монтажа машина, нумерички бришење машина за контрола и други дрво машини и опрема, која може да се прилагоди според потребите на customers.Provide дизајн, производство, инсталација, пуштање во работа еден - стоп услуга.
Компанијата да се придржува кон деловната филозофија на "научни и технолошки иновации, квалитет ориентиран", и го освои признание на клиенти во земјата и во странство врз основа на стабилни перформанси и внимателен услуга по продажбата.

ВЕСТИ

Global Blanking Machines Market 2020-2024...

Technavio has announced its latest market research report titled global blanking machines market 2020-2024. (Graphic: Business Wire) Technavio has announc...

Technavio has announced its latest market research report titled global blanking machines market 2020-2024. (Graphic: Business Wire) Techn...
Ribble has unveiled a titanium version of its Endurance Disc – the comfortable but race ready model which won a Cycling Weekly Editor’s Choic...