Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Qingdao nuofangsheng bashkë makineri prodhuese., LTD është një prodhues me përvojë dhe i fuqishëm e makinerive te perpunimit te drurit, e cila kryesisht prodhon dhe e zhvillon lëmues makine, lustrim makine, buzë nënshkrimin makine, prerja bordit pa, shtypi ftohtë, grumbulluar makine, kontrollit numerik boshatis sepse makine dhe Njoftime të tjera makineri dhe pajisje, të cilat mund të personalizohet sipas nevojave të dizajnit customers.Provide, prodhimin, instalimin, komisioneve one - stop shërbim.
Kompania aderon në filozofinë e biznesit të "risi shkencore dhe teknologjike, me cilësi të orientuar", dhe ka fituar njohjen e konsumatorëve në vend dhe jashtë vendit duke u mbështetur në punën e qëndrueshme e produktit dhe të përsosur pas shitjes shërbimi.

LAJME

Global Blanking Machines Market 2020-2024...

Technavio has announced its latest market research report titled global blanking machines market 2020-2024. (Graphic: Business Wire) Technavio has announc...

Technavio has announced its latest market research report titled global blanking machines market 2020-2024. (Graphic: Business Wire) Techn...
Ribble has unveiled a titanium version of its Endurance Disc – the comfortable but race ready model which won a Cycling Weekly Editor’s Choic...